Oudoleň v zimě Oudoleň v zimě Oudoleň v zimě Oudoleň v zimě Oudoleň v zimě

Diskusní fórum

Anonymní příspěvky nebudou zveřejněny.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.

 
>>
Obecní ples
Velké poděkování patří všem těm, kteří se podíleli na organizaci a pořádání obecního plesu. Vše bylo na jedničku, užili jsme si skvělý předsilvestrovský večer. Tak za rok - vlastně už v letošním roce - se opět těšíme na taneční parket!
Jana Kubátová, 04.01.2018
cesty
Bylo by teda dobré všechny cesty získat zpět. Stejně tak jsou nad koupalištěm mám dojem tak 3 cesty které jsou obecními cestami, ale už neexistují. Je z nich orná půda. Ať je tedy vymění za prostory na stavby parcel... A nebo ať na nich nepodnikají.
Jiří Kryštofek ml., 02.01.2018
Re: Diskusní fórum
Bohužel cesta není cestou, je to orná půda. Budu jednat z katastrálním úřadem kdo a proč změnu udělal a zda je možné udělat zpět obecní cestu cestou.
starosta, 11.12.2017
Dotaz k cestě
Prosím o vysvětlení problému cesty a asi nejen pro mě. Pokud jde o obecní cestu, proč se po ní nedá chodit, jezdit nba kole atd.? Tímto směrem chodíme často a není možné se dostat bez okliky na silnici, protože jsou všude ohradníky. Proč?
Rosick, 07.12.2017
Re: Diskusní fórum
Prosím,pomozte nám se žádostí o obnovení části obecní cesty-sjezd nahoře ze silnice ke březině.Při jednání se zastupitelstvem a vedením a.s.Havl.Borová dne 27.11.2017 jsme nezískali podporu.
Bohužel zastupitelstvo vyšlo vstříc člověku,který v Oudoleni nikdy neměl a nemá trvalé bydliště/Peršíkovč.7/ a podniká ve Slavětíně.
Benákovi
benákovi, 30.11.2017
Pochvala
Pěkně udělaný potok, fakt se povedlo, firma je zřejmě "slušnej oddíl". Líbí se mi to.
oBČAN, 24.11.2017
Nejen to
Nejen propustek. Pokud si někdo lacině nakoupí parcely na podnikání a pak teprve zjištuje sítě apod. a chce příspěvky, tak asi není něco v pořádku. Levný nákup´=zbytek si uhradím. Ale asi to tu úplně neplatí, dokud se někdo neozve. Hlavně, že na kola stále prší, i když plus je, že příprava by byla.
Místní občan, 27.10.2017
Re: Diskusní fórum
Vždyť to není poprvé, co si pan starosta hrabe na svém písečku a jeho ovečky mu to odsouhlasí.
Anonymous, 26.10.2017
2 4. KSÚSV - žádost o spolupráci - propustek na silnici III/3509
Dobrý den,
dnes jsem četl zápis ze zastupitelstva a musím řici, má to pan Starosta pěkně vymyšlené. Kanalizace za obecní náklady, až budu něco opravovat kolem chalupy tak si zaběhnu na obec. Schovat se pod hlavičku cestářů někdy nestačí. Občan není zastupitel, aby to neviděl.
cestář, 21.10.2017
Re: Diskusní fórum
Ahoj oudolácí,tož co sa tu tak pasujete o tej vašej hospodě.Vloni keď som byl s robů na pensioně tak sa tam pivo nědalo piť bolo to jako voda z kyslej kapústy.Tož dajtě hlavy dohromady a volačo s tým urobte.Né jak to povedal ten u teho druhého stolu,ze sa musí posečkat až odídě hospodská.Dajte si třeba po čuni,ále už aj konajte kým je čas.Veď dobrá hospoda je piljerom dědiny.Zdr.Jirka
Jirka Sikita, 18.10.2017
>>

Hledat

Fotogalerie

Anketa

Půjdete volit v II. kole voleb prezidenta ČR?
Ano
Ne


výsledky předchozích anket

Novinky e-mailem