Znak a vlajka obce Vítejte v Oudoleni! Fotogalerie Základní informace Historie

Diskusní fórum

Anonymní příspěvky nebudou zveřejněny.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.

 
>>
Anketa
Dobrý den, s anketou nemanipulujeme. Ukončení ankety je stanoveno při zadávání ankety. A dohazování hlasů správcem webových stránek není možné. Dana Zelenková
zelenkova, 22.10.2018
Anketa
Dobrý den, od samého začátku sleduji hlasování "Koho byste volili ze zvolených členů zastupitelstva za starostu?"A to, co jsem dnes zjistila na mě hází akorát tak podvodný dojem.Nevím jestli stávající vedení, manipuluje s anketou,ale působí to tak na mě. Sledovala jsem, jak kandidáti dostávají hlasy pravidelně, dokonce i včera večer, ale aby někomu najednou přes noc naskákalo 40 hlasů, když je celou dobu druhý a za tím druhým pokulhává o 20 hlasů a pak stopnout anketu? myslíte to vážně? Vždyť to naprosto řve do očí. K čemu teda jsou takovéto ankety, když si tam sami doházíte hlasy? Hezký den.
V. Janáčková, 22.10.2018
Anketa
Má tato anketa sloužit jako nápověda pro nové zastupitelstvo , protože neví ? To je zklamáním pro občany, kteří svými hlasy řekli ,koho si přejí v čele obce.
Slámová J., 20.10.2018
Anketa
Věřím, že anketa týkající se volby starosty v Oudoleni je pouze informativní. K internetu nemají přístup všichni občané, tak jak je tomu při volbách a vhození hlasovacího lístku.
Přeji dobré rozhodnutí!
Jana Kubátová, 16.10.2018
šachový turnaj
Na Velký pátek se v kulturním domě konal 1. ročník šachového turnaje. Byla to super akce, navíc velmi dobře organizovaná. Jsem amatér v šachu, ale zahrát si s "profíky" ze šachového kroužku ze základní školy v Oudoleni, tak to bylo něco! A nejen s nimi. Děti, které chodí 1. třídy tuto hru skvěle zvládají. Mám se do příštího ročníku co učit! Díky
Jana Kubátová, 03.04.2018
šachový turnaj
Jako pozorovatel jsem se zúčastnil na Velký pátek šachového turnaje v kulturním domě.Turnaj pod vedením pana Chvojky neměl chybu,moc se mně to líbilo i bufet USama perfektní, akorát se pan Benc měl na Zelený čtvrtek vydat do obecního lesa a po kalamitní těžbě nasbírat pár součků,zatopit s nimi v kotli a na pár vteřin pustit SAHARU a bylo by tam hráčům mnohem příjemněji."Zmrzlý" prsty moc k šachovnici nepatří.Stránský
Stránský, 02.04.2018
Oudoleňská hospůdka
Předem děkujeme paní Slámové za její péči a starost o naše děti. Pokud jste si toho ještě nevšimla, koncept oudoleňské hospůdky se od dřívějších dob poněkud změnil a je přizpůsoben i pro malé návštěvníky. Kolem osmé hodiny vyklízíme s dětmi prostor a Vámi uvedené večerní hodiny jsou tak plně v nerušené kompetenci ostatních návštěvníků. Nejen Vy, ale i my rádi v pátečním podvečeru posedíme a pobavíme se s přáteli při dobrém pití. Respektujte proto i Vy nás. Pokud by přímo na místě „v uzavřeném prostoru“ vyvstala nějaká situace, která by Vám byla proti vůli, řešte ji raději s konkrétními rodiči na místě, bude to určitě efektivnější, než na diskuzním fóru.
Janáčkovi, 18.02.2018
Dětský karneval
Děkujeme paní Janě Kubátové a paní Blance Zvolánkové za krásně připravený dětský karneval.Poděkování patří i klaunovi a jeho pomocníkům a všem kteří připravili pohoštění a krásné ceny pro všechny děti.Děti si to moc užili a už se těší na další setkání. Jana a Mirek Plíhalovi
Jana Plíhalová, 13.02.2018
Obecní hospůdka
Dobrý den, ráda bych požádala touto cestou rodiče ,zda by dokázali přehodnotit návštěvu svých ratolestí v uzavřeném prostoru místní hospůdky ve večerních hodinách. Děkuji za pochopení.
Slámová J., 11.02.2018
Mladé Buky
Moc děkuji za organizaci sobotního výletu paní Janě Kubátové. Myslím si, že mluvím za všechny účastníky protože to bylo super vše nám vyšlo jak počasí, tak lyžování i jízda na bobové dráze. Těším se opět za rok.
Alena Pavlišová, 22.01.2018
>>