Znak a vlajka obce Vítejte v Oudoleni! Fotogalerie Základní informace Historie

Diskusní fórum

Anonymní příspěvky nebudou zveřejněny.


If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.

 
>>
šachový turnaj
Na Velký pátek se v kulturním domě konal 1. ročník šachového turnaje. Byla to super akce, navíc velmi dobře organizovaná. Jsem amatér v šachu, ale zahrát si s "profíky" ze šachového kroužku ze základní školy v Oudoleni, tak to bylo něco! A nejen s nimi. Děti, které chodí 1. třídy tuto hru skvěle zvládají. Mám se do příštího ročníku co učit! Díky
Jana Kubátová, 03.04.2018
šachový turnaj
Jako pozorovatel jsem se zúčastnil na Velký pátek šachového turnaje v kulturním domě.Turnaj pod vedením pana Chvojky neměl chybu,moc se mně to líbilo i bufet USama perfektní, akorát se pan Benc měl na Zelený čtvrtek vydat do obecního lesa a po kalamitní těžbě nasbírat pár součků,zatopit s nimi v kotli a na pár vteřin pustit SAHARU a bylo by tam hráčům mnohem příjemněji."Zmrzlý" prsty moc k šachovnici nepatří.Stránský
Stránský, 02.04.2018
Oudoleňská hospůdka
Předem děkujeme paní Slámové za její péči a starost o naše děti. Pokud jste si toho ještě nevšimla, koncept oudoleňské hospůdky se od dřívějších dob poněkud změnil a je přizpůsoben i pro malé návštěvníky. Kolem osmé hodiny vyklízíme s dětmi prostor a Vámi uvedené večerní hodiny jsou tak plně v nerušené kompetenci ostatních návštěvníků. Nejen Vy, ale i my rádi v pátečním podvečeru posedíme a pobavíme se s přáteli při dobrém pití. Respektujte proto i Vy nás. Pokud by přímo na místě „v uzavřeném prostoru“ vyvstala nějaká situace, která by Vám byla proti vůli, řešte ji raději s konkrétními rodiči na místě, bude to určitě efektivnější, než na diskuzním fóru.
Janáčkovi, 18.02.2018
Dětský karneval
Děkujeme paní Janě Kubátové a paní Blance Zvolánkové za krásně připravený dětský karneval.Poděkování patří i klaunovi a jeho pomocníkům a všem kteří připravili pohoštění a krásné ceny pro všechny děti.Děti si to moc užili a už se těší na další setkání. Jana a Mirek Plíhalovi
Jana Plíhalová, 13.02.2018
Obecní hospůdka
Dobrý den, ráda bych požádala touto cestou rodiče ,zda by dokázali přehodnotit návštěvu svých ratolestí v uzavřeném prostoru místní hospůdky ve večerních hodinách. Děkuji za pochopení.
Slámová J., 11.02.2018
Mladé Buky
Moc děkuji za organizaci sobotního výletu paní Janě Kubátové. Myslím si, že mluvím za všechny účastníky protože to bylo super vše nám vyšlo jak počasí, tak lyžování i jízda na bobové dráze. Těším se opět za rok.
Alena Pavlišová, 22.01.2018
Obecní ples
Velké poděkování patří všem těm, kteří se podíleli na organizaci a pořádání obecního plesu. Vše bylo na jedničku, užili jsme si skvělý předsilvestrovský večer. Tak za rok - vlastně už v letošním roce - se opět těšíme na taneční parket!
Jana Kubátová, 04.01.2018
cesty
Bylo by teda dobré všechny cesty získat zpět. Stejně tak jsou nad koupalištěm mám dojem tak 3 cesty které jsou obecními cestami, ale už neexistují. Je z nich orná půda. Ať je tedy vymění za prostory na stavby parcel... A nebo ať na nich nepodnikají.
Jiří Kryštofek ml., 02.01.2018
Re: Diskusní fórum
Bohužel cesta není cestou, je to orná půda. Budu jednat z katastrálním úřadem kdo a proč změnu udělal a zda je možné udělat zpět obecní cestu cestou.
starosta, 11.12.2017
Dotaz k cestě
Prosím o vysvětlení problému cesty a asi nejen pro mě. Pokud jde o obecní cestu, proč se po ní nedá chodit, jezdit nba kole atd.? Tímto směrem chodíme často a není možné se dostat bez okliky na silnici, protože jsou všude ohradníky. Proč?
Rosick, 07.12.2017
>>

Hledat

Fotogalerie

Anketa

Navštívili jste nebo navštívíte o prázdninách letní kino?
Ano - v Krucemburku
Ano - v Havlíčkově Borové
Ano - ve Ždírci n/D.
Ano - v jiném místě
Ne


výsledky předchozích anket

Novinky e-mailem