Obec Oudoleň
česky english deutsch

Lehkoatletické závody

6.6.2012

Ve středu 23. května se kromě posledního plavání konaly ještě lehkoatletické závody školních družin v Chotěboři. Žáci soutěžili v hodu kriketovým míčkem, ve skoku dalekém a běhu na 50 m. Školu reprezentovali: Roman Baláž, Lucie Belatková, Josef Stehno (1. ročník), Anna Blažková, Nela Frühbauerová (2. ročník), Martin Antl, Eliška Ondráčková (4. ročník), Tomáš Bačkovský a Anna Stehnová (5. ročník).

Domů jsme přivezli 7 diplomů: Eliška Ondráčková obsadila bronzové místo ve skoku dalekém, Anička Stehnová vybojovala 2 bronzová (běh na 50 m, hod kriketovým míčkem) a 1 zlaté místo (skok daleký) a Tomík Bačkovský získal 2 stříbra (běh na 50 m, skok daleký) a 1 zlato (hod kriketovým míčkem).

Všem zúčastněným patří dík za dobré chování v průběhu závodu i za velikou snahu!

Odměnu získal každý a těm, kteří „dosáhli na stupínek“ vítězů, gratulujeme! Kateřina Sobotková