Obec Oudoleň
česky english deutsch

Šachový kroužek ve školním roce 2014/2015

29.6.2015

V letošním školním roce se na šachový kroužek přihlásilo 15 žáků ze základní školy a 1 předškolák. Celý rok jsme hráli turnaj, ve kterém většina žáků odehrála 76 partií. Nejlepší procento úspěšnosti měl Štěpán Zvolánek (4. ročník), který tak obsadil 1. místo, 2. místo patří Tomášovi Bencovi (3. ročník) a na 3. příčce skončila Nela Frühbauerová (5. ročník). Snažili se i ostatní, jen malinký kousek pod stupněmi vítězů skončil Adam Parnai, Jan Kubát, Anna Blažková, Jan Frühbauer a Matyáš Sláma. Kromě našeho školního turnaje jsme absolvovali i okresní kolo Přeboru škol v šachu, zahráli jsme si Velkou cenu ZŠ Lipnice, navštívili jsme Pribináčka (šachový turnaj mládeže v hotelu Slunce) a koncem května jsme uspořádali Malý šachový turnaj pro začínající šachisty u nás v Oudoleni.  Kateřina Sobotková