Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Informace místní knihovny

1.7.2013
Obecní knihovna bude v letních měsících ( červenec a srpen) otevřena POUZE ve čtvrtek v obvyklou dobu ( 18:00 - 20:00 ).
 
V nejbližší době dorazí další várka knih z výměnného fondu, abyste měli z čeho vybírat. Chci upozornit, že v knihovně máme k zapůjčení i tituly, na které je v jiných knihovnách velké množství rezervací a poměrně dlouho se na ně čeká. Jsou to např. knihy severských autorů: Jo Nesbo, Lars Kepler, Henning Mankell, z dalších oba díly autorky E.L.James Padesát odstínů šedi a Padesát odstínů temnoty a třeba i jednu z nejčtenějších knih Žítkovské bohyně od Kateřiny Tučkové. Pro malé čtenáře z široké nabídky říkadel a pohádek vybírám např. U všech čertů od Jana Kahouna, Neobyčejná dobrodružství pro neobyčejné kluky a holky autora Radka Daniela a Hádanky a luštěniny od Jiřího Žáčka. Půjčujeme i časopis Čtyřlístek, vlastníme celkem 237 čísel.
Více se dozvíte na www.oudolen.knihovna.cz. Přeji hezké letní dny s pěknou knížkou.
O. Hussliková
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více