Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Novinky místní knihovny

13.6.2012

Do knihovny přibylo 100 nových knih různých žánrů z výměnného fondu z Havl. Brodu a 43 knih, které nám do místního fondu zdarma poskytla tato nakladatelství:

OLDAG - Pohanka nad Odrou (10 titulů), HEJKAL - Havl. Brod (7 titulů), HOST - Brno (15 titulů), DOPLNĚK - Brno (11 titulů).

Touto cestou chci poděkovat všem jmenovaným za ochotu a zájem o malé knihovny.

Všechny knihy, které jsme formou sponzorského daru dostali, jsou uvedené na našich webových stránkách www.knihovnaoudolen.webk.cz.

Nakonec trocha čísel - máme zatím 25 registrovaných čtenářů (to jsou ti, kteří mají zaplacený poplatek 30,- Kč na rok). Od ledna 2012 bylo půjčeno celkem 403 knih, z toho 36 dětských. Dospěláci tedy vedou na plné čáře a myslím, že je to škoda. Je tady pestrá nabídka knížek i pro všechny věkové kategorie dětí, od nejmenších (obrázkové knížky, říkadla, pohádky, příběhy z večerníčků atd.) až po mládež. Přijďte se podívat, čtení je opravdu zábava! Těším se. Olga Hussliková

Koronavirus

Anketa

Používáte při výletech na kole cyklistickou helmu?
11
3
0

Historie anket

Náhodné foto

Velikonoční výstava 2006

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více