Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Elektroodpad

Sběr elektroodpadu provádí provádí sbor dobrovolných hasičů v rámci projektu Recyklute s hasiči.

Mezi větší elektroodpad patří: 
Sporáky, trouby, varné desky, pračky, myčky, sušičky, všechny druhy chladící a mrazící techniky, televize a monitory, mikrovlnné trouby, odstředivky prádla, vysavače, ventilátory, mixery, mlýnky, el. nože, el. šicí stroje, brusky, pily, zahradní sekačky, vrtačky, hoblíky, frézky,  tlakové  myčky,  mandly,  fritovací hrnce, topinkovače, čistící stroje na koberce….

Důležitou podmínkou je, že elektrozařízení musí být kompletní. Jestliže si z něj necháte náhradní díly není už zařízení vhodné ke zpětnému odběru elektrozařízení a stává se odpadem, který již firma nepřevezme.

Drobný elektropad je možné také vložit do E-boxu na chodbě obecního úřadu. 

Mezi drobný elektroodpad patří:
Fotoaparáty, hračky, fén, kalkulačky, konvice, radia, počítačové myši, klávesnice, kamery, DVD přehrávače, MP3 přehrávače, sluchátka, el. pájky, vysoušeče vlasů, holicí strojky, toustovače, el. kartáčky na zuby, budíky, žehličky, hodiny, kulmy.

Důležitou podmínkou je, že elektrozařízení musí být kompletní. Jestliže si z něj necháte náhradní díly není už zařízení vhodné ke zpětnému odběru elektrozařízení a stává se odpadem, který již firma nepřevezme.

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Ukázka dravců pro základní a mateřskou školu

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více