Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Svoz nebezpečného odpadu

18.5.2016

V úterý 24. 5. 2016 od 15.55 do 16.15 hodin proběhne  u  montované  haly v dolní části obce svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení.

Mezi nebezpečný odpad patří: baterie, akumulátory, pneumatiky, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, přípravky na hubení hmyzu, hlodavců a plevelu, zářivky a výbojky, nádoby od sprejů, zahradní chemie, mazací oleje a tuky, ředidla a barvy, léky a teploměry, apod. Tento svoz není určen na odvoz velkoobjemových odpadů. Termíny svozů jsou firmou organizovány tak, aby měli občané možnost ve stanovenou dobu odpad přinést a rovnou uložit na svozová vozidla. Prosíme tedy občany, aby přivezli svůj odpad ve stanovenou hodinu a neukládali ho u montované haly dopředu. V rámci tohoto svozu není možné odebírat eternit a dehtovou lepenku – odběr tohoto stavebního (ne komunálního) odpadu musíte řešit samostatným odvozem po dohodě s firmou.

Anketa

Co dáváte dětem za vysvědčení?
3
3
5
11

Historie anket

Náhodné foto

Memoriál Romana Bruknera 2021

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více