Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Svoz nebezpečného odpadu

18.5.2018

V úterý 22. 5. 2018 od 15.55 do 16.15 hodin proběhne u montované haly v dolní části obce svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení.

Mezi nebezpečný odpad patří: baterie, akumulátory, pneumatiky, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, přípravky na hubení hmyzu, hlodavců a plevelu, zářivky a výbojky, nádoby od sprejů, zahradní chemie, mazací oleje a tuky, ředidla a barvy, léky a teploměry, apod. Tento svoz není určen k odvozu velkoobjemových odpadů. Termíny  svozů  jsou  firmou  organizovány  tak, aby měli  občané  možnost  ve stanovenou  dobu odpad přinést a rovnou uložit na svozová vozidla. Prosíme tedy občany, aby přivezli odpad ve stanovenou hodinu a neukládali ho u montované haly dopředu. V rámci  tohoto  svozu  není  možné  odebírat  eternit  a  dehtovou  lepenku – odběr  tohoto  stavebního (ne komunálního) odpadu  musíte  řešit  samostatným  odvozem po dohodě s firmou.

Soubory ke stažení

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více