Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Ve středu 31. 10. proběhne sběr nebezpečného odpadu

29.10.2018

Ve středu 31. 10. 2018 od 16.30 do 16.50 hodin proběhne u montované haly v dolní části obce svoz nebezpečného odpadu a elektrozařízení.

Mezi nebezpečný odpad patří: baterie, akumulátory, pneumatiky, lepidla a pryskyřice, odmašťovací přípravky, přípravky na hubení hmyzu, hlodavců a plevelu, zářivky a výbojky, nádoby od sprejů, zahradní chemie, ředidla a barvy, nádoby a štětce se zbytky barev, zbytky chemikálií, staré motorové oleje a maziva, textílie znečištěné ropnými produkty, olejové filtry, léky a teploměry, apod. 

Tento svoz není určen k odvozu velkoobjemových odpadů.

Termíny  svozů  jsou  firmou  organizovány  tak, aby měli  občané  možnost  ve stanovenou  dobu odpad přinést a rovnou uložit na svozová vozidla. Prosíme tedy občany, aby přivezli odpad ve stanovenou hodinu a neukládali ho u montované haly dopředu. V rámci  tohoto  svozu  není  možné  odebírat  eternit  a  dehtovou  lepenku – odběr  tohoto  stavebního (ne komunálního) odpadu  musíte  řešit  samostatným  odvozem po dohodě s firmou.

CHRAŇTE SVÉ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ PŘED NEBEZPEČNÝMI LÁTKAMI!

Soubory ke stažení

Koronavirus Informace o koronaviru

Anketa

Je tu léto, doba koupání. Jakému dáváte přednost?
5
3
1
6

Historie anket

Náhodné foto

Výstava vánočních Betlémů v Modlíkově

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více