Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

BM Fitness ukončila sezónu 2016

22.11.2016

Na počátku roku 2016 vstoupily závodní týmy klubu BM Fitness do své již páté závodní sezóny. BM Fitness se od svého založení již pořádně rozrostl a dokazuje to skutečnost, že v letošním roce závodilo celkem 6 týmů ve 4 různých věkových kategoriích.

Závodnice sbíraly cenné kovy od prvních domácích nominačních závodů až po medaile získané na mistrovství světa, které se letos konalo v polovině října ve Vídni. Před letními prázdninami však ještě děvčata vyrazila na mistrovství Evropy do Karlových Varů a i tam se dokázala probojovat na stupně vítězů. Přemožitelkami našich holek byly opět pouze závodnice z Ruska, a to jak na mistrovství Evropy, tak i na mistrovství světa.

Zato na domácích závodech mistrovství České republiky, které se konalo 1. – 2. 10. 2016 v Praze, to pořádně zacinkalo a holky z BM Fitness získaly celkem 5 titulů mistryň ČR v 6 různých věkových kategoriích. Naše holky Eliška Ondráčková a Anička Stehnová tak spolu se svými týmovými kamarádkami rozšířily v roce 2016 svoji sbírku medailí o 6 zlatých medailí, titul mistryň ČR, titul vicemistryň ME a z mistrovství světa přivezly krásný bronz (před nimi byly pouze dva týmy z Ruska).
Děvčata zvládly ještě poslední domácí závody v Českých Budějovicích a závěrečnou akademií všech týmů sezóna 2016 skutečně skončila.

…..a než se nadějeme, bude se zahajovat sezóna nová. Kéž by zase přinesla radost v podobě úspěchů, neboť právě dosažený úspěch  je  náplastí na spoustu dřiny, času, energie, odříkání, ztrátu  psychických a fyzických sil. A že obhajovat své výsledky je mnohem obtížnější než první dosažení velkého úspěchu, o tom ví své každý sportovec. Eliška s Aničkou to dokázaly opakovaně několikrát za sebou, za což jim patří velký obdiv. Mgr. Dagmar Ondráčková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
6
10

Historie anket

Náhodné foto

Návštěva knihoven

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více