Obec Oudoleň
česky english deutsch

BM FITNESS v sezóně 2013

12.2.2014

Sportovní klub se specializuje na závodění v kategorii fitness step a každoročně se zúčastňuje soutěží I. výkonnostní třídy pod organizací FISAF.cz. Trenérky: Božena Čapková, Michaela Pešoutová

Umístění týmů v jednotlivých závodech :

VČELIČKY
Kategorie 8-10 let
 Nela Frühbauerová, Petra Satrapová, Barbora Pešková, Veronika Štrausová, Veronika Jíchová, Jitka Rakušanová, Kamila Červená, Veronika Němcová, Marie Kubátová

V březnu na závodech v Praze vyhrály 1. místo, v květnu na závodech v Brně vyhrály 2. místo, v říjnu na závodech na MČR v Kladně vyhrály 1. místo a v listopadu na závodech v Havl. Brodě vyhrály 2. místo.

KADETKY
Kategorie 11-13 let
Anna Stehnová, Eliška Ondráčková , Kristýna Beránková, Dorota Koubková, Lucie Borovská, Valentýna Svobodová, Andrea Jírová, Kateřina Pešková

V březnu na závodech v  Praze vyhrály 1. místo, v dubnu na závodech v Lounech vyhrály 1. místo, v  květnu na závodech v Brně vyhrály 1. místo a na mistrovství Evropy v Belgii vyhrály 1. místo, v říjnu na závodech na MČR v Kladně vyhrály 1. místo a na mistrovství světa v Srbsku vyhrály 2. místo a v listopadu na závodech v Havl. Brodě vyhrály 1. místo.

JUNIORKY

Kategorie 14-16 let

Andrea Králová, Lenka Kokrdová, Sabina Salivarová, Alžběta Mišková, Iveta Fidlerová, Lucie Sedláková

SPORTOVNÍ AEROBIC

Lucie Borovská, Kristýna Beránková, Valentýna Svobodová

BM Fitness začal v půlce sezony trénovat i sportovní aerobic. Trio děvčat se účastní soutěží zatím ve II. výkonnostní třídě.

V září na závodech v Ostravě vyhrály 6.místo a v listopadu v Praze vyhrály 6.místo.

………………………………………………………………………………………………………………….

Dalšího ocenění se týmu kadetů dostalo ve středu 27. března 2013, kdy získal Cenu města Havlíčkův Brod za rok 2012 v kategorii nejlepší sportovní kolektiv města.

Kadetky se také účastnily Zlatého oříšku. Zlatý oříšek je soutěž určená všem, kterým už bylo 6, není jim víc než 15 let a vynikají v jakémkoli oboru lidské činnosti. Jedinečnost téhle soutěže je také v tom, že nemá žádné kategorie. Takže tu mají příležitost všechny holky, kluci, páry i party (skupiny, kolektivy), které v daném roce vytvoří nebo učiní něco výjimečného. Z přihlášených holek, kluků a kolektivů vybrala komise složená z odborníků 30 finalistů z celé České republiky, mezi nimiž byly i kadetky z BM Fitness. Za těmito kandidáty a jejich rodinami přijeli osobně zástupci Zlatého oříšku a nejenže tu pořídili fotografie, ale natočili s nimi i videovizitku. Finalisté se o cenu utkali při natáčení televizního a rozhlasového  pořadu. Ten byl k vidění a slyšení na Nový rok 2014 v České televizi a v Českém rozhlase. I když se naše holky už mezi 10 nejlepších nedostaly, celé natáčení a účast v televizním pořadu bylo zážitkem jak pro ně, tak i pro zúčastněný doprovod.

Havlíčkobrodský sportovní klub BM Fitness nastupuje do nové závodní sezony 2014 tedy se třemi stepovými týmy. Většina děvčat z juniorského týmu se rozhodla svou závodní kariéru ukončit a tak nastoupí pouze tým Včeliček a Kadetek, ale připojí se nový tým děvčátek tzv. „Berušek“, které budou závodit v kategorii 8-10 let. Ve sportovním aerobiku se také postaví nový tým a BM Fitness tak budou reprezentovat dva trojčlenné týmy a to jak kadetský tým, tak i juniorský tým.

Pro všechny děti ve věku 3-15 let je po celý rok otevřen nábor do aerobikové přípravky.

Děti 3-5 let cvičí každou středu od 16:00-17:00h,

děti 6-7 let cvičí každý čtvrtek od 16:00-17:00h

a děti 8 a více let (podle domluvy i mladší děti) cvičí každou středu od 15:00-16:00h.

PRVNÍ DVĚ HODINY CVIČENÍ JSOU ZDARMA, TAK NEVÁHEJTE A PŘIJDTE S DĚTMI VYZKOUŠET.

Sídlo klubu je v areálu KOTLINA v Havlíčkově Brodě,

Sezóna 2013 je za námi. Všechny síly teď trenéři i závodníci soustředí na tvorbu nových závodních sestav, s kterými nastoupí na závodní plochu v roce 2014. Mgr. Vladimíra Stehnová

Horní řada: Juniorské I. vícemistryně ČR + bramborové mistryně MS a ME 2013

Prostřední řada: Kadetské Mistryně ČR, ME a I. vícemistryně světa 2013

(druhá zleva Eliška Ondráčková, druhá zprava Anička Stehnová)

Spodní řada: Dětské Mistryně ČR 2013