Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

BM Fitness začal sezonu zlatými medailemi

1.4.2014

O víkendu 29. a 30. března se v Lounech konaly první nominační závody v aerobicu, na které vyslaly své týmy i oba brodské kluby- BM Fitness a SRC Fanatic.

V kategorii 8 - 10 let (za tým soutěží Nela Frűhbauerová) neměla děvčata z BM Fitness konkurenci a domů si tak odvezla zlatou medaili.

Velký boj nastal v kategorii kadetů, kde se z Havlíčkova Brodu představily hned tři týmy. Mladší kadetky z SRC Fanatic skončily na nepopulárním 4. místě a starší tým vybojoval pro Fanatic stříbro. Celou kategorii ovládly svěřenkyně Boženy Čapkové z BM Fitness, které s přehledem skončily na prvním místě. V tomto týmu soutěží Anička Stehnová a Eliška Ondráčková.

Božena Čapková, BM Fitness: "Jsem ráda, že se naše píle a dřina vyplatila a oba naše týmy přivezly zlatou medaili. Za čtrnáct dní nás čekají další závody, konkrétně to bude pro kadetky II. nominační závod, který se bude konat až v Ostravě." (zdroj: http://www.vysocina-news.cz)

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
6
1
1

Historie anket

Náhodné foto

Den otevřených dveří

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více