Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Druhé místo na Mistrovství Evropy v aerobiku

9.6.2014

V minulém týdnu se ve Vídni konalo Mistrovství Evropy v aerobiku, na které vyslaly své svěřence i oba brodské kluby.

V kadetské kategorii stepů měly své zástupce oba kluby. Už na začátku byly favoritkami svěřenkyně Boženy Čapkové z BM Fitness, které ovládly všechny nominačních závody na šampionát. Po napínavém boji s ruským týmem obsadily druhé místo. Tým kadetek z Fanaticu pak skončil těsně pod bednou na nepopulárním čtvrtém místě.

V kadetské kategorii vyslal Fanatic i svého zástupce ve sportovním aerobicu. Jan Bartušek se mezi jednotlivci umístil na druhé příčce.

Nejlepší umístění vybojovaly pro Fanatic týmy v seniorské kategorii. Ve sportovním aerobicu párů reprezentovali klub Marek Šotola s Adélou Ježkovou, kteří skončili se stříbrnými medailemi na krku. Zlatého úspěchu dosáhl stepařský tým pod vedením Roberta Mrkvíčky, který ve všech kolech dokázal překonat ostatní týmy a po vydařeném finále se opět po roce usadil na nejvyšší příčku.

Oba brodské kluby šampionátem v Rakousku zakončily první polovinu letošní sezóny, závodníci teď mají zaslouženou pauzu. Po ní je čeká letní příprava na Mistrovství České republiky a poté vrchol celé sezóny v podobě Mistrovství světa, které se koná na podzim v Rusku. (www.vysocina-news-cz)

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více