Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Jakub Bačkovský

12.1.2013

Tentokrát Vám představíme mladého hokejistu Jakuba Bačkovského, kterému je 12 let.

Ve třech letech stál poprvé na bruslích a od šesti let hraje za HC Chotěboř. Nejdříve začal jako obránce. Jednou si však vyzkoušel brankářskou výzbroj , to se mu natolik zalíbilo, že již čtvrtým rokem pokračuje v roli golmana. Momentálně tedy chytá za Starší žáky v HC CHotěboř, kteří letos hrají krajskou ligu. Trénují pod vedením pana Václava Hospodky 3x týdně a v sobotu mají zápasy.  Kuba (Bača) se už 4x účastnil jednodenního kempu Školy brankářů v Pelhřimově.

V dubnu letošního roku reprezentoval naši zem na mezinárodním hokejovém turnaji v italském Bolzánu, kde se český celek umístil na krásném 5. místě z 38. týmů z celého světa. Na tomto turnaji ale chytal za HC Rebel Havlíčkův Brod.

http://www.youtube.com/watch?v=Iid5tduGhVI&feature=player_embedded#!

Jinak ale Kuba hraje, jak sám říká, hlavně pro radost. Mezi jeho nejbližší cíle je zachytat si v tradičním vánočním oudoleňském zápase „ženatí“ proti „svobodným“.

 Děkujeme a přejeme hodně úspěchů!!

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
3
3

Historie anket

Náhodné foto

Vítání občánků 2015

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více