Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Zlaté turnaje mladších žáků HC Chotěboř

17.11.2016

V závěru roku 2015 se konal v chotěbořské Aréně tradiční hokejový turnaj mladších žáků „Memoriál Josefa Boháče“. Chotěbořští hokejisté, se kterými hrají Štěpán Zvolánek z Oudoleně a Jan Frűhbauer z Peršíkova, se prezentovali důraznou kombinační hrou a podali výborný výkon.

Výsledky turnaje:

1. HC Chotěboř
2. HC Tábor
3. HC Zubři Přerov
4. HC Rytíři Kladno

Štěpán byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu HC Chotěboř. Ceny vítězům turnaje předával MUDr.  Roman Boháč, na jehož počest se turnaj každým rokem koná a který se zasloužil o rozvoj ledního hokeje v Chotěboři.
O dva dny později se tým mladších žáků zúčastnil dalšího hokejového turnaje v Opočně. Po napínavých zápasech obsadili naši kluci nejvyšší zlatou příčku.

Výsledky turnaje:

1. HC Chotěboř
2. TJ Lanškroun
3. HC Frýdlant
4. HC Baroni Opočno
5. TJ Lokomotiva Česká Třebová
6. Jičín 

Během obou turnajů získali mladí hokejisté cenné zkušenosti, které se pokusí zúročit v nadstavbové skupině Krajské ligy mladších žáků. Na závěr je třeba ocenit výbornou přípravu trenérů Bohuslava Koubka a Jiřího Součka ml. a poděkovat za čas a úsilí, které svým svěřencům věnují. Blanka Zvolánková

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
6
1
1

Historie anket

Náhodné foto

Úspěch žáků základní školy v soutěži Máme rádi přírodu

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více