Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Titul Miss Junior získala dívka z Oudoleně

31.3.2006

    Dívky hodnotila porota, ve které zasedla loňská Miss, kosmetička, kadeřnice, ředitelka DDM Junior, starosta Chotěboře, profi modelka a zástupci některých regionálních médií. V čele poroty seděl její předseda, hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil.
     Na úvod předvedlo deset soutěžících společnou sestavu, následoval krátký film se sestřihem všeho, co musely dívky před finále absolvovat. Na pódiu se během odpoledne střídala děvčata ve svých soutěžních disciplínách s rozličným doprovodným programem; Vystoupily mažoretky, roztleskávačky, kroužek historického šermu, ale zazněly i písničky z divadla Semafor od souboru Kamarádi Brno.
     Soutěžící se představily v promenádě v šatech, ve svých volných disciplínách převážně tančily a také absolvovaly rozhovor s moderátorem. Překvapením pro samotné dívky byla disciplína, na kterou si měly vyrobit kostýmy z papíru a v nich se prezentovat. Na přípravu měly pouhý den, ale i přesto bylo nač se dívat.
     Na pozadí pódia svítila velká padesátka jako připomínka faktu, že pořadatelský Dům dětí a mládeže Junior slaví letos 50 let od svého založení. K té příležitosti čekal na soutěžící dívky bonusový titul Miss Junioru. Tou se stala Jana Augustinová z Oudoleně.
     Za Miss sympatie získala šerpu Barbora Valentová z Havlíčkovy Borové. Ve finálové desítce soutěžilo hned šest slečen z Havlíčkovy Borové, tudíž sem putovalo také nejvíce titulů, včetně toho nejcennějšího. 2. Vícemiss se stala Aneta Bartoňová ze Ždírce nad Doubravou, 1. Vícemiss byla zvolena Lucie Sedláková z Havlíčkovy Borové a titul Miss Podoubraví 2006 byl přidělen Lucii Janáčkové taktéž z Havlíčkovy Borové. 

         
Miss Junior - Jana Augustinová z Oudoleně

      
Vítězky finále Miss Podoubraví


Finálová desítka soutěžících

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více