Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětský karneval

5.4.2006

      V sobotu 25. 3. 2006 se v našem kulturním domě konal dětský karneval.
     Přišlo 40 masek v doprovodu rodičů a prarodičů. Na začátku děti dostaly kartičku, kterou si vyplnily. Během karnevalu plnily na šesti stanovištích tyto úkoly: stavění kostek, skládání puzzle, malování, chytání rybek, hod do krabice a ochutnávání dobrot. Za ně získaly razítka na kartičku.
     Po splnění všech úkolů byly odměněni balíčkem s dárky. Při promenádě a následném tancování vybírala porota nejhezčí masky. Děti si daly s vyráběním velkou práci a proto rozhodování nebylo jednoduché. Nakonec všechny masky získaly pěknou cenu, pro kterou si přišly na jeviště. Zde si společně zatančily s liškou, která je provázela celým karnevalem.
     Na závěr si všichni pochutnali na sladkých housenkách.
    Náš velký dík patří především sponzorům, bez kterých by se dětský karneval nemohl uskutečnit. Jsou to: Eva Kryštofková Oudoleň, Stanislav Sláma, distribuční sklad Oudoleň, Obecní úřad Oudoleň, TJ Sokol Oudoleň, SDH Oudoleň.
    Věříme, že i příští rok se nám podaří karneval  uspořádat.
    Už dnes se všichni těšíme.                                                                         

 

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více