Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dětský karneval 2011

15.2.2011
       Všichni jsme se těšili na dlouho připravovanou akci - dětský karneval. Stalo se už tradicí, že se v naší obci tento maškarní bál pořádá!
      V sobotu 5. 2. 2011 nás v kulturním domě navštívil klaun "LADULÍN". Dětem rozdával balonky, fotografii s podpisem, hrál si s nimi na "pana doktora".
      Dětí a masek bylo opravdu hodně. Z pohádkové říše nás přišli navštívit princezny, víly, drak, Pipi Dlouhá punčocha, dědeček Hříbeček, Harry Potter, sultán, ... Také přišla spousta kovbojů, bojovníků, indiánů, kouzelníků, byla tu i přísná paní učitelka s neposlušnou žákyní. Všechny masky byly pěkné a povedené, takže odměnu si zasloužil každý. Během odpoledne se také soutěžilo v různých disciplínách: hod míčem na cíl, slalom s pálkou a míčkem, židličky.
      Po celou dobu karnevalu se děti i dospělí mohli občerstvit ve vestibulu a v místním pohostinství nebo si prohlédnout a zakoupit si keramický dárek z dílny paní Sedlákové. Na závěr byli ještě všichni odměněni sladkým koláčkem.
     Největší poděkování patří oudoleňským sponzorům: Obci Oudoleň, SDH Oudoleň, TJ Sokol Oudoleň, dále pak drogerii DM a Městu Chotěboř.
     Děkujeme všem, kteří nám přinesli sladké pohoštění a pomáhali sobotní karneval pořádat. Jana Kubátová

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

ZŠ - Šachový turnaj v Přibyslavi

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více