V souvislosti s rekonstrukcí povrchu silnice Havlíčkova Borová - Vepřová a místní komunikace ke hřbitovu bude ve dnech 27. 10. - 10. 11. 2025 omezen přístup na parkoviště ke hřbitovu v Havlíčkově Borové z vepřovské silnice. Pro přístup na hřbitov lze využít dvě trasy.
Trasa 1: z Havlíčkovy ulice, ulicí Dlážděnou, kolem fary na parkoviště u hřbitova. Zde je možné dále zaparkovat na louce před farou nebo na parkovišti pod farou.
Další přístup je možný po trase 2: z náměstí ulicí Luční, dále pak Polní, přes Horní obec až k silnici k Vepřové. Zde je možné zaparkovat na dvou místech.
Bohužel se oprava povrchu komunikací má konat ve dnech, kdy si připomínáme památku našich zemřelých. Vzniklá situace nás velice mrzí, bohužel ji nedokážeme ovlivnit.
Děkujeme za pochopení. Městys Havlíčkova Borová