Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Další odběrové místo na Vysočině se otevírá ve Žďáře nad Sázavou

10.11.2020

Dnešním dnem zahajuje na Vysočině činnost další odběrové místo na testování COVID-19. „K dispozici bude na in-line dráze za zimním stadionem na Jungmanově ulici ve Žďáře nad Sázavou. Provozovat jej bude soukromá společnost, která prozatím nabídne testování pouze indikovaným klientům tedy s žádankou od lékaře nebo s doporučením hygieniků. Provozní doba místa drive in ve Žďáře nad Sázavou je prozatím 9 – 11 hodin ve všední dny. Kapacita míst je prozatím cca 50 odběrů denně s tím, že se bude postupně navyšovat,“ informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.
 
Lokace nového odběrového místa ve Žďáře nad Sázavou: https://mapy.cz/s/henetafahe.

Drive-in Žďár nad Sázavou bude pro testování indikovaných pacientů fungovat ve stejném režimu, jako ostatní odběrová místa na Vysočině. Pacient musí počkat na potvrzující SMS o čase a místě odběru, SMS následuje po objednání odběru u praktického lékaře nebo po konzultaci stavu pracovníkem Krajské hygienické stanice.

V současné době na území Kraje Vysočina  funguje pět odběrových stanovišť při krajských nemocnicích, dvě soukromá odběrová stanoviště (Jihlava a Žďár nad Sázavou) a odběrové výjezdové služby zdravotnické záchranné služby a hasičského záchranného sboru.

Informace pro samoplátce jsou k dispozici na https://odbery.kr-vysocina.cz/.
(https://www.kr-vysocina.cz/)

Koronavirus Informace o koronaviru

Anketa

Je čas dovolených, čas posezení u vínka a tak se ptáme: Kde nejraději nakupujete víno?
0
0
1
0

Historie anket

Náhodné foto

Plavání

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více