Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Informace k očkování COVID-19

19.1.2021

Od 15. ledna 2021 spustilo Ministerstvo zdravotnictví centrální registrační systém očkování proti COVID-19.
Od 15. ledna je systém otevřen pro občany ve věku nad 80 let.

Základní kroky registrace k očkování proti COVID-19: 
(platné pro všechny postupně se přihlašující skupiny spoluobčanů)

 1. Otevřete si na Internetu webový formulář https://registrace.uzis.cz.

 2. Do formuláře zadejte číslo svého mobilního telefonu, na toto číslo Vám přijde šestimístný kód (buďte trpěliví), který vložíte do formuláře a tak bude ověřeno, že funguje spojení systému s Vaším mobilním telefonem. Na něj budou postupně zasílány další informace.  

 3. Do formuláře pozorně vložte jméno, příjmení, adresu bydliště, číslo pojištěnce, zdravotní pojišťovnu.

 4. V případě registrací od 1. února 2021 bude pravděpodobně nutno zatrhnout kolonky s diagnózou vašeho zdravotního stavu a další.

 5. Vyberte preferované místo, kde chcete být očkováni (ideálně v blízkosti Vašeho bydliště). Prozatím jsou v nabídce k dispozici pouze očkovací místa v nemocnicích Kraje Vysočina – Nemocnice Jihlava, Nemocnice Havlíčkův Brod, Nemocnice Třebíč, Nemocnice Nové Město na Moravě a Nemocnice Pelhřimov. Potvrďte čestné prohlášení (pokud se nabízí).

 6. Odešlete žádost.

 7. Ve chvíli, kdy systém vyhodnotí, že patříte do aktuální skupiny očkovaných, přijde na Vámi zadané telefonní číslo druhý šestimístný kód (může dojít k časové prodlevě).

 8. Poté, co Vám SMS zprávou přijde druhý šestimístný kód, je správný čas na další krok – rezervaci. Otevřete si stránku reservatic.com/ockovani, kde jako přihlašovací údaj použijte právě druhý šestimístný kód, vyplňte požadované číslo pojištěnce.

 9. Vyberete místo, den, čas očkování a potvrďte. O proběhlé rezervaci budete informováni přes SMS i přes mail (pokud jste ho při registraci zadali).


  Termín pro aplikaci druhé dávky vakcíny se Vám prostřednictvím SMS zprávy nabídne automaticky za 21 až 28 dní ve stejný čas. Bude možné jej upravit.

Soubory ke stažení

Koronavirus Informace o koronaviru

Očkovací centra Vysočina

Anketa

Kdybyste měli možnost, co byste otevřeli dříve, školy, nebo obchody?
20
5

Historie anket

Náhodné foto

Posezení se seniory 2019

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více