Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

O víkendu nabídne velké očkovací centrum Jihlava – Hruškové Dvory neregistrovaným vakcínu Moderna

30.7.2021

Vzhledem k tomu, že velké očkovací centrum Jihlava-Hruškové Dvory avizuje vyčerpání dodaných vakcín Johnson & Johnson, bude neregistrovaným zájemcům o očkování během víkendu 31. 7. a 1. 8. nabídnuta dvoudávková vakcína společnosti Moderna. Vakcínou Johnson & Johnson budou neobjednaní zájemci očkováni opět po jejím dodání. Termíny pro očkování neobjednaných vč. určení podávaných vakcín budou začátkem týdne zveřejněny na www stránkách Kraje Vysočina a oficiálních stránkách očkování na Vysočině ockovanivysocina.cz. Děkujeme za trpělivost a za zájem o očkování.
 
Velké očkovací centrum Jihlava-Hruškové Dvory

OČKOVÁNÍ NEREGISTROVANÝCH OSOB

sobota 31. července 2021, 7–13 hodin – očkuje se vakcínou společnosti Moderna, DVOUDÁVKOVÁ (nutno absolvovat ještě jedno očkování v určeném/domluveném termínu)
neděle 1. srpna 2021, 7–13 hodin - očkuje se vakcínou společnosti Moderna, DVOUDÁVKOVÁ (nutno absolvovat ještě jedno očkování v určeném/domluveném termínu).

Další termíny pro očkování jednodávkovou vakcínou Johnson & Johnson budou zveřejněny v závislosti na dostupnosti vakcíny příští týden na www.kr-vysocina.cz nebo na ockovanivysocina.cz. Na očkování vakcínou Pfizer/BioNTech je prozatím i nadále potřeba registrace, kterou lze jednoduše provést přes odkaz https://registrace.mzcr.cz/. Termíny jsou nyní nabízeny v řádech hodin, maximálně dnů.

Více informací na informační lince 564 602 602.

(https://www.kr-vysocina.cz/aktualni-informace-k-ockovani-bez-registrace-o-vikendu-nabidne-velke-ockovaci-centrum-jihlava-hruskove-dvory-neregistrovanym-vakcinu-moderna/d-4108456/p1=1013)

Anketa

Co dáváte dětem za vysvědčení?
3
3
5
11

Historie anket

Náhodné foto

Beseda BESIP

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více