Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Kulturním dům ožil Dětským karnevalem

6.4.2022

Skvěle strávená neděle plná soutěží a tance. I tak by se dal nazvat letošní dětský karneval, který se v oudoleňském kulturním domě uskutečnil již po devatenácté.  Minulý rok jsme se s vámi kvůli nepříznivé koronavirové situaci nemohli setkat, avšak letos už to klaplo.

Na letošní ročník si našlo cestu hned 85 dětí, které neváhaly a s radostí si na sebe navlékly skvělé kostýmy. Bylo libo krásné princezny či nebezpečného piráta? To pro oudoleňské děti nebyl žádný problém. A aby se ukázaly v plné parádě, připravil si pro ně náš tradiční DJ, pan Jaromír Najman, plnou náruč skvělých písniček, maskoti ve složení veverka Čiperka a liška Bystrouška zase nachystali spoustu her a dovádění. Děti si zatancovaly či zasoutěžily ve sportovních dovednostech, přičemž za každou takovou disciplínu obdržely jablíčko, hroznový cukr, Kinder vajíčko, upečenou muffinu a samozřejmě i džusík, aby měly po celé náročné odpoledne energii. Na závěr pak nechybělo ani tradiční hodnocení všech masek, každá obdržela balónek, perníček a odměnu dle vlastního výběru.

Během celého karnevalu zajišťovala občerstvení a nápoje paní Stránská, za což jí patří velké poděkování. Samozřejmě též moc děkujeme našim stálým sponzorům, tedy Obci Oudoleň, SDH Oudoleň, TJ Sokolu Oudoleň, firmě Sláma - nápoje s. r. o. a také všem, kteří nám s organizací a průběhem karnevalu pomáhali.

Jsme moc rádi, že se karneval mohl po strastiplném loňsku opět uskutečnit, a doufáme, že nic nebude bránit tomu, abychom za rok společně oslavili jubilejní 20. ročník! Už nyní jste všichni srdečně zváni, těšíme se!! Blanka Zvolánková, Jana Kubátová

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Letecké snímky 2008

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více