Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Podpora lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu REGIONY SOBĚ!

8.6.2020

Místní akční skupina Havlíčkův kraj, o.p.s. se zapojila do projektu Národní sítě Místních akčních skupin České republiky s názvem REGIONY SOBĚ. Jedná se o projekt na podporu lokální ekonomiky skrze prezentaci místních podnikatelů na webu http://www.regionysobe.cz/. Zde si každý může vyhledat podnikatele a podniky z různých odvětví (obchody a prodejny - potraviny a přírodní produkty - řemesla - rukodělné výrobky - služby - stravování a ubytování), a to nejenom ty, kteří působí na území MAS Havlíčkův kraj, ale i po celé České republice. Zákazník získá přehled o službách, které určitá lokalita nabízí, ale také možnost kontaktovat podnikatele a podpořit ho koupí voucheru. Podnikatel po zaplacení vystaví zákazníkovi fakturu, kterou mu pošle e-mailem spolu s příslušným voucherem.

Cílem není jen propagovat tisíce drobných regionálních producentů, ale vytvořit i unikátní databázi toho nejkvalitnějšího, co české regiony nabízí a co je třeba zachovat a podporovat. 

Prezentace každého podnikatele na webu bude zdarma a bude zahrnovat identifikační a kontaktní údaje, informace o činnosti a sortimentu, fotografie a umístění na mapě ČR.

V případě, že máte zájem o prezentaci na webu REGIONY SOBĚ, prosím, kontaktujte správce webu Kateřinu Niklfeldovou na e-mailové adrese niklfeldova@havlickuvkraj.cz, telefon 722 945 540.

FORMULÁŘ k vyplnění naleznete na www.havlickuvkraj.cz  v sekci Aktuality. K vyplněnému formuláři přiložte do přílohy také fotografie ke zveřejnění.

Vyplněné formuláře zasílejte na e-mailovou adresu: niklfeldova@havlickuvkraj.cz

 K rozvoji regionu můžeme přispět také my všichni!

Soubory ke stažení

Anketa

Co dáváte dětem za vysvědčení?
3
3
5
11

Historie anket

Náhodné foto

Florbalový klub FBC Salamandra obměnila

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více