Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

"JAK SE CO DĚLÁ"

11.9.2019

        Brilantní úvahy Karla Čapka v představení Petra Kostky a Carmen Mayerové. Literárně-hudební program v režii Tomáše Vondrovice „JAK SE CO DĚLÁ“  můžete vidět v úterý 22. října 2019 v sále městského kina ve Ždírci nad Doubravou.
      Vstupné 200 Kč předprodej, na místě 220 Kč. Předprodej vstupenek od 9. září 2019 v Městské knihovně a TIC ve Ždírci n. D.
      Dozvíte se, Jak se dělají noviny, Jak se dělá film, Jak vzniká divadelní hra. Všechny tyto profese Karel Čapek vyzkoušel na vlastní kůži. Hra ukáže, jak tvorba novin, divadelní hry či filmu mají společný prvotní zmatky, které se až ve chvíli úplného završení změní v celek. Všechny tyto profese Karel Čapek vyzkoušel na vlastní kůži a hra v podání Petra Kostky a Carmen Mayerové diváka potěší a rozesměje.
     „Karel Čapek žije stále s námi. Může být a je i dnes dobrým, vlídným, moudrým přítelem, rádcem, učitelem. A co víc. Nechybí mu smysl pro ozdravné koření života. Smysl pro humor,“ zve na představení Petr Kostka.
      Účinkují: CARMEN MAYEROVÁ a  PETR KOSTKA. Představení divadla VIOLA v režii Tomáše Vondrovice.

Soubory ke stažení

Anketa

Bez kterého cukroví si Vánoce neumíte představit?
2
3
0
1
2
0
0
0
0
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Obecní ples v Havlíčkově Borové

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více