Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Úplná uzavírka silnice č. III/34416 v obci Horní a Nový Studenec

21.3.2019

     V Horním a Novém Studenci v letošním roce proběhne plánovaná druhá část rekonstrukce vodovodu včetně přípojek. Rekonstrukci bude provádět firma UNIMONT J.C.K., s.r.o., Hradec 8, 584 01 Ledeč nad Sázavou.
Rekonstrukce je navržena na dvě etapy. Při této rekonstrukci je povolena úplná uzavírka silnice č. III/34416 v Horním a Novém Studenci.
      V I. etapě rekonstrukce, která bude probíhat od 1. 4. 2019 do 2. 6. 2019 bude úplně uzavřena silnice v Horním Studenci směrem od Ždírce nad Doubravou až do středu obce k č.p. 8 u autobusové zastávky Horní Studenec - střed. Tato autobusová zastávka bude obsluhována ze směru od Podmoklan. V tomto místě bude umožněno otáčení autobusů.
V II. etapě rekonstrukce, která bude probíhat od 3.6.2019 do 16.7.2019 bude silnice úplně uzavřena od autobusové zastávky Horní Studenec - střed až k č.p. 124 v obci Nový Studenec. V té době bude autobusová zastávka obsluhována ze směru od Ždírce n. D.
     Při úplné uzavírce silnice nebude povolen průjezd přes stavbu do sousední části obce, kde nebude probíhat rekonstrukce vodovodu. Místo rekonstrukce vodovodu se musí objet po objízdné trase.
     Objízdná trasa je naplánována přes Podmoklany, Sloupno, Slavíkov a Rovný.
     

Soubory ke stažení

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více