Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Chaloupky

28.8.2011

Školní rok žáci naší školy zakončili netradičně pobytem v přírodě.

Poslední červnový týden jsme se vydali do ekologického centra v Chaloupkách. Toto pracoviště funguje už několik let na vysoké úrovni a o pobyt zde je velký zájem. Proto jsme museli vše plánovat několik let dopředu. Jsme moc rádi, že s výletem souhlasili také rodiče a náš plán podpořili. A co nás čekalo? Cesta vlakem, čtyři dny v přírodě s opravdu bohatým programem, výroba šindelů, staročeské hry, stáčení medu, malá farma, táborák, pozorování živočichů u rybníka, v lese a na louce, bylinková zahrádka, hmatová stezka, vaření kaší na ohni, noční stezky odvahy, spousta her a nových poznatků. To vše bylo příjemným zpestřením konce školního roku.

Protože činností a zážitků bylo opravdu hodně, připravujeme pro děti a jejich rodiče na měsíc září prezentaci fotodokumentace. Ale to je ještě daleko! Před námi jsou prázdniny, tak si je všichni užijte ve zdraví a pohodě.
Učitelky ZŠ

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
10
18

Historie anket

Náhodné foto

Jarní příměstský tábor

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více