Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Vyhodnocení 4. ročníku výtvarné soutěže "Po stopách Jana Zrzavého"

12.10.2008

Výběr byl letos velice obtížný, jak potvrdil výtvarník Filip T. A. K., který měl rozhodující slovo při určování oceněných prací. Oproti loňskému roku přibyly do soutěže obrázky dětí z naší školy a ze Základní umělecké školy Fr. Drdly ze Žďáru nad Sázavou. Dále soutěžili výtvarné práce dětí ze ZŠ Krucemburk, Vojnův Městec, Okrouhlice, Sobíňov, Havlíčkova Borová a ZŠ Otokara Březiny Jihlava. Náměty prací nebyly předem určeny, a tak vedle pokusů o reprodukci obrazů Jana Zrzavého objevily se milé obrázky inspirované místy školní docházky nebo místem bydliště dětí, nechyběly výjevy z dětských her a portréty kamarádů. Práce žáků ze žďárské umělecké školy posunuly laťku pro hodnocení výš, a tím bylo rozhodování komplikovanější. Nakonec tříčlenná porota z řad členů Společnosti Jana Zrzavého určila první tři místa v kategorii dětí mladšího školního věku a v kategorii dětí staršího školního věku a udělila jedenáct čestných uznání. 
Máme  velkou  radost  z  toho, že se v této velké konkurenci v kategorii dětí mladšího školního věku umístil na 1. místě Tomáš Bačkovský z naší školy. 

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Dřevěné divadélko: Cesta do Betléma

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více