Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Konec roku 2008 v základní škole

6.1.2009

26. 11. 2008 jsme jeli do Horáckého divadla v Jihlavě na představení pro děti Jak se čerti ženili. Zúčastnili se ho žáci 1. až 4. ročníku v rámci školního vyučování.

5. 12. 2008 chodili ve škole a školce čerti. Vlastně to byli malí čertíci s Mikulášem a andělem. Děti si doma vyrobily masky a připravili jsme krátké vystoupení pro školáčky. Vše se podařilo a někteří čertíci se v převleku celý den i učili. (Fotografie: https://www.oudolen.cz/fotogalerie/detail?galAlbum=174)

8. 12. 2008 to ve škole vonělo a vše naznačovalo blížící se Vánoce. Pekli jsme totiž perníky. Paní Kohoutová a paní Zvolánková přinesly již hotová těsta, děti si oblékly zástěry a mohlo se začít. Napekli jsme dvě krabice perníků, které jsme 10. 12. i ozdobili. Některým přišli na pomoc i rodiče. Protože se perníčky moc povedly, děti si je připravily na školní besídku, kde jste je mohli, spolu s vánočním čajem, ochutnat. (Fotografie: https://www.oudolen.cz/fotogalerie/detail?galAlbum=175)

14. 12. 2008 se konala školní besídka aneb Pojďte s námi do pohádky. Programu se účastnili všichni žáci ZŠ a tentokrát i MŠ. MŠ předvedla vystoupení s názvem Míša Kulička. ZŠ zahrála pohádku O perníkové chaloupce a minimuzikál O Budulínkovi.  (Fotografie: https://www.oudolen.cz/fotogalerie/detail?galAlbum=178)

19. 12. 2008 byl posledním školním dnem před prázdninami. První tři vyučovací hodiny jsme se učili, potom byla vyhlášena školní soutěž, do které se žáci mohli celý týden přihlásit. Odborná porota byla složená ze žáků i učitelů. Děti si samy zvolily disciplínu, ve které si věřily. A tak se recitovalo, zpívalo, četlo, kreslilo, tancovalo a cvičilo aerobik. Všichni jsme se dobře bavili a soutěž zakončili diskotékou.

Anketa

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Půjdete volit?
10
4

Historie anket

Náhodné foto

Soutěž mladých hasičů 8. 10. 2011

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více