Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Pohádka o třech prasátkách

5.4.2009

Žáci druhého ročníku zahráli školákům a školkáčkům pohádku O třech prasátkách. Představení se moc povedlo. A tak si všichni účinkující zaslouží pochvalu.
Herecké obsazení:
Prasátko BALÍK - Ivana B.
Prasátko CVALÍK - Jana L.
Prasátko BOUBELKA - Anna S.
Větřisko - Kateřina K.
Vypravěč - Tomáš B.

Postřehy herců:

  • Ivana B. : Tomášek měl hádanku. Pohádka byla O třech prasátkách. Já jsem byla Balík a Anička byla Cvalík. Káťa byla Větřisko. Tom byl vypravěč. Líbilo se mi to moc. 
  • Anna S.: 26. března jsme hráli divadlo O třech prasátkách. Ivanka s Janičkou vypadaly, jako by byly těhotné. Všichni jsme měli trému. Ale pak jsme to zvládli. Všechno se mi líbilo.
  • Jana L.:  Divadlo TIKAJ. Moc se mi líbila Káťa Kubátová. Já jsem vyrobila rypáčky. Hrála jsem prasátko Balíka. Eliška prodávala vstupenky. Moc mě to bavilo. 
  • Kateřina K.:  Měli jsme název TIKAJ. Já jsem hrála Větřisko. Jana hrála prase Cvalíka, Iva byla prase Balík. Anna hrála prase Boubelku. Tom byl vypravěč. Měla jsem trému. 
  • Tomáš B.:  Pohádka byla O třech prasátkách. Byl jsem jako vypravěč, Anička byla jako Boubelka, Ivanka jako Balík, Janička jako Cvalík a Káťa jako vítr Větřisko. Moc se mi to líbilo. 
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více