Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Kraslicové stromořadí v Sobíňově

14.4.2009
  • Jeli jsme autobusem, přijeli jsme tam dříve, a tak jsme se ještě šli podívat na statek na koně, býky a pštrosy a pak jsme šli podél rozvěšených vajíček, až jsme došli ke kostelu, tam měl proslov pan starosta.  A až domluvil šli jsme se podívat do kostela na varhany, u kostela jsme se vyfotili. Potom jsme šli do chatky, kde měli občerstvení. A šli jsme zpátky, nastoupili do autobusu a hurá do školy. Docela se mi to líbilo. Jana K.
  • Když jsme přijeli, neměli pověšená vajíčka, tak jsme šli na statek. A tam byli pštrosi a koně. Měli tam i kočky, jedna kočka měla obojek. A pak jsme šli na vajíčka. Nejdřív tam byla velká papírová vejce, dvě byly naše, jedno obce a to druhé bylo školy. Ta vajíčka byla pověšená, tak jsme šli podél nich, nejdřív jsme došli ke kostelu a pak ke skautské chatě a pak jsme šli už k autobusu. Bylo to mo hezké. A taky tam byli býci. Matěj B.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více