Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Májová besídka

20.5.2009

A nyní několik postřehů účinkujících:

  • Říkal jsem básničku. Mamce se to líbilo. Martin A. (I. tř.)
  • Hrál jsem vypravěče. Skákal jsem přes švihadlo. Líbila se mi pohádka O praotci Čechovi. Moc se mi to líbilo. Tom B. (II. tř.)
  • Povedlo se mi švihadlo. Hráli jsme pohádku O třech prasátkách. Přes švihadlo jsem skákala s Eliškou.    Anna S. (II. tř.)
  • Včera 17. 5. se konala besídka, já jsem nejdříve hrál novináře a Jana H. a Jana K. byly rosničky, až jsme to dohráli, tak jsme se připravili na pověst O praotci Čechovi. Když jsme se připravili, tak hráli druháci O třech prasátkách a pak prvňáci říkali básničky. Pak když to všecko dohráli, tak jsme hráli praotce Čecha a pak už to bylo všechno. Besídka se mi moc líbila a taky nám pak paní učitelka dala perník. Kuba O. (III. tř.)
  • V neděli 17. 5. se konala besídka, bylo to pěkný, hráli jsme prasata, švihadla, žabičky, praotce Čecha, aprílovou školu, pralidé, ty a já, my oba, moc se mi to líbilo. Proč? Protože s námi paní učitelky tančily.    Kuba B. (III. tř.)
  • 17. 5. byla besídka. Nejdřív byly rosničky. Rosničky byly Jana K., Jana H. a reportér byl Kuba O. Potom byla pohádka O třech prasátkách. Po třech prasátkách byl Jiří Žáček Aprílová škola. Po Žáčkovi byl "Zlatý věk". Vtom jsem hrál já, Káťa A. a Ondřej B. Potom byla flétna, po flétně byl praotec Čech. Po Čechovi byla švihadla. Brácha skákal taky. A nakonec byla pohybovka, ty a já. Michal S. (III. tř.) 

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

Den s hasiči 2021

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více