Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Výlet do Chotěboře na Bílek

8.6.2009
  • Když jsme dorazili do Chotěboře, kousek jsme šli a došli jsme k hasičům. Velitel nám to tam všechno představil a pustil nám poučný film, potom jsme se šli podívat na obleky, auta a jejich vybavení. Také jsme si mohli zastříkat. A potom jsme se jeli podívat na Bílek na psy (těch tam prý bylo asi dvacet, byl tam také kůň a dvě andulky). Rozdělili jsme se na dvě skupiny, jedna skupinka jezdila na koni a druhé skupině paní vysvětlovala, jak se máme chovat ke psům a co znamenají jejich výrazy. A ukazovali nám, jak psi běhají přes překážky. Moc se mi to líbilo. Jana K. (III. tř.) 
  • Ve čtvrtek 21. 5. jsme byli v Chotěboři na hasičích. Stříkali jsme hadicí a potom jsme jeli do Bílku, jeli jsme okolo starých kasáren. A potom jsme se jeli podívat k pejskům. A potom nám u těch pejsků ta paní vyprávěla, co pejskové dělají, paní nám jednoho pejska ukázala, jmenoval se Lusy, byla to fena. Pak jsme jezdili na koni. Pak nám ta paní ukázala, jak pejskové běhali po trati. Já jsem běžel s jedním pejskem. Potom jsme jeli k nám do Oudoleně. Moc se mi to líbilo. Kuba B. (III. tř.)
  • Ve čtvrtek 21. 5. jsme byli v Chotěboři na hasičích, mohli jsme i stříkat. A pak jsme jeli do Bílku na pejsky. Mohli jsme jezdit na koni a relaxovat se psem. Pak jsme se dívali, jak běhají na soutěžích. Pak jsme si to mohli vyzkoušet. A nakonec jsme už šli do autobusu, ale pak ještě pán přinesl štěně. Bylo moc hezké, ale více se mi to líbilo o těch psech. Matěj B. (III tř.) 
  • Ve čtvrtek 21. 5. jsme byli v Chotěboři a na Bílku. Nejdříve jsme byli na hasičích tam nám pán pustil televizi a tam říkali, jak se máme chovat, když hoří. Pak jsme stříkali z hadice, pak jsme se vyfotili a jeli jsme na Bílek. Když jsme tam přijeli, tak jsme se rozdělili do skupin, někdo šel ke koni, já jsem taky jezdil, pak jsme se vyměnili a paní nám říkala, jak se máme chovat, když potkáme nějakého psa. Pak nám ukázala, jak psi skákají přes překážky. Moc se mi to líbilo. Jakub O. (III. tř.)
  • Dne 21. 5. jsme jeli do Chotěboře a na Bílek. V Chotěboři jsme byli na hasičích. Pan vedoucí nám tam pustil film, jak bychom se měli zachovat, když hoří. Pak jsme jeli na Bílek. Nejdříve jsme bloudili, ale pak jsme to našli. Já jsem jela poprvé na koni. Paní nám vyprávěla o pejscích, pak nám paní ukázala, jak utíkají přes překážky. Pak jsme jeli domů, moc se mi to líbilo. Katka A. (IV. tř.)

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
1
8

Historie anket

Náhodné foto

Oslavy 40 let od založení Požární stanice Chotěboř

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více