Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Návštěva galerie a muzea v Havlíčkově Brodě

8.6.2009
  • Nejdříve jsme se šli podívat do galerie, tam jsme se podívali na výstavu loutek a na jejich návrhy a paní nám pustila animovanou pohádku O kouzelném zvonu. Potom jsme si zkusili namalovat film. Paní nám potom pustila film FIMFÁRUM. Potom jsme se šli kouknout do muzea na dům, kde bydlel Karel Havlíček Borovský. Jana K.  (III. tř.)
  • Ve čtvrtek 28. 5. jsme byli v galerii v Brodě. Dívali na film, pak jsme mohli vymyslet film, jmenoval se Bum bác. Byl o dvou pánech, jeden tam stál a druhý přiběhl, pak oba odešli. Potom se vysklilo okno, potom se kočka lekla. A naposled jsme šli do muzea Karla Havlíčka a pak jsme už jeli domů. Matěj B. (III. tř.)
  • 28. května jsme navštívili galerii a muzeum v Havlíčkově Brodě. Jeli jsme autobusem po obědě. Prohlédli jsme si loutky. Pak jsme se dívali na pohádku: Zvon. Naším největším úkolem bylo vyrobit animovaný film. Já jsem byla režisér a Matěj můj pomocník. Potěšilo mě, že mě děti vybraly. Film jsme nazvali Bum bác… Protože v něm všechno padalo. Než nám paní náš výtvor sestříhala, viděli jsme Fimfárum. Do odjezdu autobusem jsme ještě stihli navštívit rodný dům K. H. Borovského a podzemí, na zmrzlinu už nezbyl čas. Katka A. (IV. tř.)                                                                                   

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
16

Historie anket

Náhodné foto

Dětské hřiště

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více