Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Bruslení

10.2.2010
  • Bruslit mě baví, protože je to sranda. Na stadion chodím skoro každý den. Někdy chodíme se školou bruslit i o tělesné výchově. Jana K. (4. roč.)
  • V hodinách TV jsme chodili ven.  V zimě se mi líbilo, jak jsme jezdili na ledě. Dostal jsem diplom! Stavěli jsme sněhuláky. Michal B. (2. roč.)
  • Chodíme bruslit a trénujeme každý den. Když je na stadionu hodně sněhu, Kuby děda vyhrnuje. Učíme se jezdit popředu i pozadu. A ještě se učíme jezdit slalom a učíme se střílet na branku. Pomáháme klukům vyhrnovat stadion a vyhazovat sníh. Pak se učíme přešlapy vzadu a popředu a jezdíme i jízdu na rychlost. Ondřej B. (5. roč.) & Jakub B. (4. roč.)
  • V hodinách TV jsme chodili ven. Nejvíc se mně líbily závody na bruslích. Získal jsem 1. místo v závodech na bruslích. Tomáš H. (2. roč.)
  • Bruslení mě baví. A moc děkuji panu Bačkovskému a i jiným lidem, co stříkali led. Chodíme tam se školou a někdy tam chodím s bráchou a také někdy s tátou. Bruslení mě baví, protože umím bruslit a umím přešlapovat. Když jsme se školou šli bruslit, tak jsem vyhrála 4. místo v bruslení. Jana H. (4. roč.)
  • V hodinách TV jsme chodili ven. Bavilo mě bobovat. Bavilo mě jezdit na běžkách a bavilo mě i bruslit. Na běžkách jsme sjížděli kopec. Všechny zimní sporty mě baví. Eliška O. (2. roč.)

Anketa

Měl by mít zaměstnavatel možnost dávat výpovědi bez udání důvodu?
2
11

Historie anket

Náhodné foto

Světový aerobik zná vítěze

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více