Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dopravní hřiště

5.5.2010

Postřehy žáků:

  • Dne 4. 5. v úterý k nám přijela paní a pán od BESIPU. Napřed nám dali test. Test jsem napsal bez chyb. Horší bylo dopravní hřiště, tam jsem hodně chyboval. Pán mi takovou hůlkou ťukal na přilbu. Ale nakonec jsem řidičák dostal.  (Matěj B., 4. r.)
  • Dne 4. 5. u nás byla paní s pánem od BESIPU. Nejdřív nám paní rozdala testy. Já jsem měl 3 chyby. Pak jsme se nasvačili a šli jsme k poště, kde bylo vyznačeno hřiště se značkami. Když jsme dojezdili, tak nám paní rozdala řidičské průkazy. Nejvíc se mi líbilo, jak pán dělal policajta.  (Jakub O., 4. r.)
  • Dne 4. května k nám přijeli manželé Jelínkovi od BESIPU. Nejdřív nám paní vysvětlila testy a pak jsme je psali, měla jsem jednu chybu. Druháci psali s námi (Martin měl šest chyb).  Když jsme to napsali, šli jsme si pro kola. Potom jsme šli k hasičárně, tam měl pan Jelínek připravené hřiště. Nejdříve jsme si ho prošli, potom jsme jezdili, nejdříve my (4. a 5. třída), potom jezdila 3., 2. a 1. třída. Potom jezdila školka. Já jsem jezdila s Matyáškem. Potom školka odešla a ještě jsme jezdili. Moc se mně to líbilo. (Katka A., 5. r.)

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
6
1
1

Historie anket

Náhodné foto

Oprava jeviště

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více