Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Taneční soutěž v aerobiku

29.3.2010

Odjížděli jsme už v 7 hodin ráno s dobrou náladou a přesvědčením, že budeme bojovat ze všech sil. Konkurence byla opravdu veliká a bylo se na co dívat. Vystoupení hodnotilo vždy 20 porotců z různých škol. Nakonec výkony a výsledky našich závodníků předčily naše očekávání.
Našim nejmladším (ve složení – Nelinka F., Anička B., Ivanka Z., Káťa N., Dianka N., Markétka B. a Patrik S.) se sestava opravdu povedla a získali tak krásný pohár za účast.
Velké překvapení nám přichystali o něco starší žáčci (Martin A., Eliška O., Janička L., Ivanka B., Káťa K., Anička S., Jana H., Káťa A.), kteří ve své kategorii vybojovali neuvěřitelné 1. místo.
O další velké překvapení se postarala oudoleňská děvčata – taneční skupina KSG, která soutěžila v kategorii volný styl. Už od začátku jejich vystoupení bylo vidět, že svým projevem a nasazením nemají mezi sebou přemožitele. Jak se dalo čekat, další 1. místo pro Oudoleň.
Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a obce.  K. Sobotková a V. Stehnová

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
3
0
1

Historie anket

Náhodné foto

Červen v mateřské škole

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více