Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Den zvířat - projekt mazlíčci

15.10.2010
  • ... Skoro každý si přinesl zvířátko, některé děti si vzaly zvířátka do školy, k jiným jsme se šli podívat. Já jsem si přinesl myšku, která se jmenuje Jerry. Nejprve jsme ve škole řekli před tabulí svůj referát. Pak jsme šli ven se podívat na zvířátka, nejvíc se mi líbily ovečky od Strašilů, ale taky hezcí byli zakrslí králíčci, které si přinesla Anička S. a Kuba B. Moc se mi to líbilo. Tomáš B., 4. r.
  • Napsala jsem o svém pejskovi, který se jmenuje Arča. Šli jsme se na Arušku podívat. Některé děti si přinesly zvířátko do školy. Hodně dětí povídalo o pejskách. Také bylo hodně morčat. Dokonce tady byl i jeden pes. Byli jsme i u Strašilů na ovečkách. Byli jsme i u Jany Kohoutové, ale neviděli jsme tam nic, kocouři před námi utekli. Moc se mi líbil zvířecí den. Káťa K., 4. r.
  • Voříšek je náš malý pejsek. Má černou srst, čumák, obočí, břicho, nohy a krk má béžový, oči má jako korálky. Je rychlý. S Voříškem si rád hraju. Chodíme s ním na procházky. Také mu házím klacíky a on mi je nosí. Postavili jsme mu boudu, kde spí s kotětem, které si přivezla Lucinka. Krmení dostávají do společné misky. Dáváme jim granulky, pečivo s mlékem a kosti. Patrik S., 3. r.
  • Náš pes se jmenuje Denis. Je to čistokrevný bígl. Koupili jsme si ho, když byl ještě štěně. Teď mu jsou 4 roky. Na hraní má nejraději prázdnou plastovou lahev. Jeho největší kamarád je kocour. Tomáš H., 3. r.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více