Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Skoky přes švihadlo

15.10.2010

Některým se ze začátku moc nedařilo, ale postupně se děti zlepšovaly a zlepšovaly. Trénovalo se také o přestávkách, ve školní družině, někteří museli cvičit i doma. Téměř všichni už požadované limity splnili, jiní ještě musí na sobě zapracovat.

Při posledním testu  - co nejvíce přeskoků přes švihadlo za jednu minutu – řada žáků pokořila hranici 100 skoků. Gratulujeme a moc chválíme.

A naši nejúspěšnější sportovci?                

Anička S. – 159 / min
Eliška O. – 138 / min
Kubík O. – 135/ min
Jana L. – 126 / min                                                       
Káťa N. – 122 / min
Tomáš B. – 111 / min
Ivanka B. – 109 / min
Kuba B. – 106 / min
Patrik S. – 105 / min.

Zkuste si to také. Není to vůbec jednoduché a hlavně to chce trpělivost a trénink.  Mgr. Vladimíra Stehnová

A postřehy dětí:

  • Tělocvik nás baví. O tělocviku skáčeme přes švihadlo. My už máme všechno splněné i školku. Škola je taková, že musíme skočit desetkrát koníka na jednu nohu, devětkrát na druhou nohu, osmkrát snožmo s meziskokem, sedmkrát bez meziskoku, šestkrát po jedné noze, pětkrát po druhé noze, čtyřikrát s meziskokem pozadu, třikrát bez meziskoku pozadu, dvakrát vajíčko a jednou dvojskok. Anna Stehnová, 4. r., Eliška Ondráčková, 3. r.
  • Ráda skáču. Ráda chodím na tělocvik, Chtěla bych se naučit vajíčko. Ráda chodím na hřiště skákat. Ivanka Zvolánková, 2. r.
  • O tělesné výchově skáčeme přes švihadlo. Skákat přes švihadlo mě baví. Už umím vajíčko a koníka, nejde mi dvojskok. Mám nové švihadlo, ale když se švihnu, tak to od něj hodně bolí. Jana K., 5. r.
  • Mám ráda tělocvik. Mám hotovo skoro vše. Musím se naučit dvojskok. Už umím vajíčko. Baví mě skákat přes švihadlo. Diana Nejedlá, 3. r.
  • Moc mě to baví. Nejvíc mě baví koník. Jsou mě vajíčka. Mám moc tělocvik rád. Jde mě dvojskok. Nejde mě školka. Martin Antl, 2. r.
  • Umíme všechno mimo dvojsklu. Školka je těžká. Baví nás skákání přes švihadlo. Dokážeme skákat i proti sobě. Umíme vajíčko. Náš rekord proti sobě je 13 skoků. Káťa Kubátová, Jana Losenická, 4. r.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
9
16

Historie anket

Náhodné foto

Přírodovědná soutěž Máme rádi přírodu

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více