Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dopravní soutěž mladých cyklistů ve Světlé n/S.

28.8.2011

Soutěžilo se ve dvou kategoriích IV. – VI. třída a VII. – IX. třída. Soutěžící své schopnosti museli předvést ve čtyřech disciplínách: pravidla provozu na pozemních komunikacích – teoretická část, pravidla provozu na pozemních komunikacích – praktická část, jízda zručnosti, zásady poskytování první pomoci.

Naší školu reprezentovali: Ivana B. (4. r.), Anna S. (4. r.), Tomáš B. (4. r.) a Jakub O. (5. r.).

Ze sedmnácti mladších družstev jsme se umístili na nepříliš populárním, ale pěkném čtvrtém místě. Vl. Stehnová

  • Dne 17. května jsme byli na dopravní soutěži od BESIPU. Ráno jsme jeli autobusem na křižovatku. Z křižovatky jsme jeli do Havlíčkova Brodu. Z Havlíčkova Brodu jsme jeli autobusem z BESIPU a jeli jsme do Světlé n/S. Měli jsme testy, zdravotku, jízdu zručnosti a jízdu po dopravním hřišti. Jako první jsme měli jízdu zručnosti, která se nám moc nepovedla, poté jsme měli zdravovědu, která se nám povedla ze všeho nejvíc. Po zdravovědě jsme šli na testy. Z testů jsme byli nejlepší z mladší kategorie. A nakonec jsme jezdili po dopravním hřišti, to nás moc bavilo. Po skončení všech úkolů bylo dlouho napínavé vyhlášení. Umístili jsme se na dobrém 4. místě ze 17. Moc se nám to líbilo. (Ivana B., Anička S., Tomáš B, všichni 4. r. a Jakub O., 5. r.)

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
7
3
1

Historie anket

Náhodné foto

Mlýn Oudoleň - Český Goodwill 2020

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více