Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Dřevíčková dílna v mateřské a základní škole

7.3.2014

Poslední týden v únoru navštívil mateřskou a základní školu truhlář s výukovým programem Dřevíčková dílnička. Všechny děti z mateřské školy si vyrobily krásná jezdící kuřátka a školáci zase jezdící krokodýly.

  •  Dřevíčková dílna se mi moc líbila. Vyráběli jsme krokodýla. Jeníčkovi se líbil a mamince taky. Měli jsme tam vrtačku, kladívko, pilník a šmirgl papír. Moc se mi to líbilo. Anička B., 4. r.
  •  Ve čtvrtek 27. 2. k nám přijeli pán a paní z Čáslavi, ukazovali nám: ruční vrtačku, pilník…. A pak jsme si vyrobili krokodýla na kolečkách. Vyzkoušeli jsme si, jestli jezdí po prkně. Pak nám pán vyrobil srdíčko. A malovali jsme obrázky na krokodýla a na srdíčko. Moc se mi to líbilo. Štěpán Z., 3. r.
  •  Na Dřevíčkové dílně jsem si vyrobila krokodýla a srdíčko. Moc se mně to líbilo. Použili jsme: kladivo, svěrák, skřipec, vrtačky. Dostala jsem dřevíčko a kolečka a udělala jsem si krokodýla, měla jsme ho nejhladšího. A ještě jsem od pána dostala srdíčko, že jsem uklízela. Nela F., 4. r.

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Kdo má v Oudoleni domek, zasadí si stromek

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více