Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Jarní prázdniny - příměstský tábor

14.3.2017

V rámci projektu Operační program Zaměstnanost "Zřízení dětského klubu a příměstského tábora Oudoleň" proběhl v naší obci během jarních prázdnin 20. – 24. února příměstský tábor.
Obec Oudoleň tak vyšla vstříc požadavkům rodičů, kteří mají problém zajistit hlídání svých dětí v době jarních prázdnin.
Tábora se zúčastnilo celkem 8 dětí, převážně žáci 1. a 2. ročníku. Provozní doba byla nastavena s ohledem na potřeby rodičů.
Obědy byly dětem zajištěny z jídelny v Havlíčkově Borové.
Provoz zajišťovaly dvě místní vysokoškolačky Kristýna Vencová a Tereza Ondráčková.
Tématem celého týdne byla řemesla a výtvarnictví. A tak děti pletly náramky, malovaly květináče, vyráběly motýlky, malovaly plakáty, vyráběly deníčky, … Kromě vyrábění byl také čas na hraní a pohádky.
V úterý 21. 2. se děti zajely podívat k paní Lence Sedlákové do Jitkova. Zde si prohlédly keramickou dílnu a v malebné chaloupce si vyrobily keramický a drátěný šperk.
Ve čtvrtek 23. 2. do klubu zavítala paní Gabriela Doleželová, se kterou si děti vyrobily dřevěné stojánky na tužky.
Díky projektu si děti hradily pouze obědy a jízdné do Jitkova, ostatní náklady byly hrazeny z projektu. Týden utekl jako voda a je po prázdninách. Doufáme, že z naší strany bylo o děti smysluplně postaráno. Vl. Stehnová

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

Beseda o myslivosti

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více