Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Květen v mateřské škole

11.6.2017

Začal květen a my děti ve školce jsme stejně stále sledovaly boj jara se zimou. Říkaly jsme si, že letos je ta zima nějaká neúnavná. Znovu jsme ji začaly vyhánět, až se zadařilo a nastaly příjemné jarní dny. Konečně už jsme se nemusely tolik oblékat na vycházky a mohly jsme vidět výraznější změny na našem Strombobuchu.

S krásnými dny jsme si začaly užívat i jiné příjemné věci: naše školka dostala ocenění za výtvarné tvoření s názvem Rej čarodějnic, které jsme poslaly na pohádkovou výstavu Dospělí pro radost dětem do Havlíčkova Brodu.

Naše radost pokračovala přípravou besídky pro maminky, abychom s nimi mohly oslavit jejich svátek a dát jim dárečky. Pěkně jsme si to s maminkami ve školce užily.

Velkou část tohoto měsíce jsme věnovaly tématu doprava, hledaly jsme, co všechno s tímto slovem souvisí, a učily se chovat jako správní chodci.

Pěkné jarní dny nám umožnily věnovat se naší malé zahrádečce, plely jsme záhonky, sely do nich  semínka  a  sázely drobné  rostlinky a zalévaly. A také jsme celou naši krásnou přírodní zahradu zkoumaly přes lupy a tím objevovaly věci, kterých jsme si předtím nevšimly. Děti a paní učitelky MŠ 

Anketa

Zavařujete, ať už svoji nebo koupenou, úrodu?
6
1
1

Historie anket

Náhodné foto

Ošetření lípy malolisté u základní školy

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více