Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Malý šachový turnaj pro začínající šachisty

2.6.2015

Poslední květnový pátek naše škola uspořádala malý šachový turnaj pro začínající šachisty z  I. stupně. Přestože jsme oslovili více základních škol z nejbližšího okolí, nakonec k nám přijeli pouze hráči ze vzdálenější Lipnice nad Sázavou. To nám však vůbec nevadilo, protože se celkem sešlo 24  hráčů, kteří si užili krásné dopoledne.

Hrálo se na 9 kol po 30 minutách na partii. Nehrající žáci si připravili „Bufet u Samíka“, kde hráčům vydávali pití, tousty a buchty. Děkujeme tímto za sponzorské dary v podobě pití a buchet! Děkujeme také Zastupitelstvu obce Oudoleň za schválení finančního příspěvku, díky kterému měly děti pěkné ceny i pohoštění.

Celkovým vítězem se stal Štěpán Zvolánek se 7,5 body, druhé místo obsadil Vojta Prášek z Lipnice (7 bodů) a 3. místo získal Matyáš Sláma (6,5 bodů). Na 4. a 5. místě skončila děvčata z 5. ročníku Nelinka Frühbauerová a Anička Blažková (obě 6 bodů).

Nejmladším účastníkem byl Matyášek Frühbauer. Přestože ještě navštěvuje mateřskou školu, se svým prvním turnajem se popasoval velice dobře a podařilo se mu uhrát 2 body. Kateřina Sobotková

Anketa

Mají mít velké obchody o všech svátcích otevřeno či zavřeno?
7
16

Historie anket

Náhodné foto

MŠ - říjen

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více