Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mateřská škola v červnu

28.7.2014

První červnový týden prožily děti v duchu oslav Dne dětí. Navštívily místní kapličku a díky panu starostovi si užily některé pouťové atrakce. Týden jsme ukončili výletem do Záchranné stanice v Pavlově. Tam se děti dozvěděly mnoho zajímavého o sovách, dravcích i ostatních zvířatech. V sobotu 7. 6. jsme se všichni rozloučili s našimi předškoláky krásným vystoupením. Nás učitelky velmi dojal proslov paní místostarostky Blanky Zvolánkové.

V druhém týdnu jsme si s dětmi povídali o naší obci, kulturním dění v ní, důležitých spolcích, které zde pracují. Navštívily nás i žáky ze základní školy studentky zubního lékařství v Brně Aneta Ondráčková z Oudoleně s kamarádkou Klárou s krásným programem o zdravých zoubkách.

Jeden den jsme se podívali do Střížova a do Hájku, kde bydlí Tomášek.

Předposlední týden děti navštívily i Jitkov. Vašík, Terezka a Lukášek jim tam ukázali své domovy. Hamerníkovi nám umožnili návštěvu jejich podniku. Prošli jsme se do Slavětína, kde nás čekala sladká odměna a pozorování koní u Jáchymka.

V posledním týdnu jsme navštívili Peršíkov. Matyášek nás provedl hospodářstvím. Konec školního roku vyvrcholil návštěvou ZOO Jihlava.

Výlety se vydařily a moc se nám na nich líbilo. Byly příjemnou změnou oproti ruchu okolo školky. Po prázdninách se těšíme na novou zahradu s pískovištěm, krásnou školku a nové kamarády.

Přejeme všem krásné léto plné radosti a milých zážitků. Adéla Dufková, učitelka MŠ 

Foto: Program o zdravých zoubkách

Foto: Mateřská škola na Hájku

Foto: Mateřská škola v ZOO Jihlava

Foto: Mateřská škola na koních ve Slavětíně

Anketa

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Půjdete volit?
10
4

Historie anket

Náhodné foto

Bobování

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více