Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Mateřská škola - Začalo nám září

2.9.2015

Září začalo a my jsme se po prázdninách sešli v plném počtu v naší školce. Přišli staří kamarádi, ale i ti noví, kteří teprve poznávají, jaké to u nás je. Seznamujeme se i opakujeme pravidla soužití v naší třídě, aby se nám spolu dobře žilo. Po školce se pohybujeme tiše jako myšky, abychom nerušili starší kamarády ze školy. Všude se snažíme chodit pomalu jako želvičky, abychom kamaráda neporazili... a sovičkové pravidlo nám připomíná, že se máme chovat moudře - nežalovat, neubližovat, být samostatní a poslechnout radu paní učitelky.
Začíná  nám  podzim,  a  tak  obdivujeme  jeho  krásy  při  pobytech venku. Nejen na zahradě, ale i na vycházkách do okolí. Navštívili jsme také divadelní představení "Popelka" v Havlíčkově Brodě, které se dětem velmi líbilo, možná proto, že pohádku zahráli opravdoví herci, což je pro nás vzácná podívaná. Ve školce jsme potom zkoušeli třídit hrách a čočku jako Popelky, navlékali jsme Popelce na ples korálky z jeřabin, zpívali a tančili.
Těšíme se na další podzimní dobrodružství. Možná hned na začátku měsíce října, kdy se chystáme vyrazit společně s MŠ Havlíčkova Borová do Dýňového světa na Statek u Pipků v Nové Vsi.
Přejeme všem barevný a pěkný podzim!

STAVEBNÍ ÚPRAVY - PODĚKOVÁNÍ

Díky pomoci pana Slejšky z Oudoleně a pana Babáka ze Slavětína máme v našich třídách o trochu více místa. Ochotní tatínci nám vybourali dveře mezi třídami, vymalovali  nový  průchod a položili lino.
Děkujeme  jim,  že  nám  ve  školce   bude  příjemněji,  bezpečněji a můžeme si lépe hrát. Učitelky MŠ

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
2
2

Historie anket

Náhodné foto

Oudoleň 2014

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více