Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Šachový turnaj v Lipnici

11.3.2014

Tradičně v poslední den před jarními prázdninami se v ZŠ Lipnice nad Sázavou uskutečnil osmnáctý turnaj žáků základních škol v šachu.

Turnaje nazvaného Velká cena ZŠ Lipnice nad Sázavou se zúčastnilo 44 žáků. Na turnaj přijeli žáci ze škol širokého okolí - ZŠ Nuselská Havl. Brod, ZŠ Wolkerova Havl. Brod, ZŠ V Sadech Havl. Brod, ZŠ Havl. Borová, ZŠ Oudoleň, ZŠ Lučice, ZŠ Světlá n. S. Lánecká, ZŠ Senožaty, Gymnázium Humpolec, ZŠ Lipnice n. S.

Naši školu reprezentovali Tomáš Benc, Honzík Frühbauer, Matyáš Sláma, všichni 2. ročník, Štěpán Zvolánek, 3. ročník a Nela Frühbauerová, 4. ročník.

Na organizaci akce se spolu s hlavním organizátorem Františkem Ročkem podíleli žáci lipnické školy. Pro všechny zúčastněné hráče zabezpečili věcné ceny od místních sponzorů.

V turnaji, hraném na sedm kol, tempem 2 x 15 minut na partii, se za naši školu nejlépe umístil Štěpán Zvolánek na 9. místě a Matyáš Sláma na 12. místě. Děkujeme všem za reprezentaci školy. Katka Sobotková

Anketa

Navštívili jste nebo navštívíte o prázdninách letní kino?
3
2
3
1
9

Historie anket

Náhodné foto

Národní kolo - Zlatý list

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více