Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Návštěva městské policie v základní škole

25.5.2016

Postřehy žáků druhého ročníku z návštěvy Městské policie Chotěboř dne 24. 5. 2016:

  • Do školy přijeli pán a paní z policie. Měli s sebou psa Niku. Paní nám říkala o zvířátkách, a že nemáme otevírat cizím lidem. Pán vyprávěl o dopravě. Dostali jsme omalovánky. Moc se mi to líbilo. Bětuška Z., 2. r.
  • Povídali jsme si o tom, jak přecházet po přechodu pro chodce. Také jsme si povídali, jak by vesnice vypadala, kdyby tam nebyla žádná pravidla a o Frantovi Vomáčkovi. A paní nám povídala o zvířatech. A na konci jsme si zazpívali. Štěpán H., 2. r.
  • Do naší školy přijeli pán a paní z policie a měli s sebou psa, který se jmenoval Niki. Paní nám říkala o zvířátkách a pán nám říkal o dopravě, a jak se máme chovat doma, když jsme sami. A museli jsme se napodobovat. Ještě nám paní říkala, že nemáme sahat na cizí zvířata a nemáme provokovat psy. Dostali jsme omalovánky. Vojta Z., 2 r.
  • Paní policistka nám povídala, jak se chovat ke zvířatům. Hráli jsme hru na řidiče. Byla jsem ráda, že jsem si mohla pohladit policejního psa Niku. Prý nemáme mluvit sprostě. Na silnici musíme být velmi opatrní. Kája B., 2. r.
  • Nemáme mluvit neslušně. Nemáme se šikanovat. Máme ve městě a na vesnici udržovat pořádek. Hladili jsme si psa. Při jízdě na kole máme mít helmu. Tomáš H., 2. r.
  • V naší škole byla městská policie. Říkali nám, jak se máme chovat na přechodu. Co máme dělat, když jsme doma sami. Líbilo se mi to. Nakonec jsem si pohladil psa. Staník M., 2. r.
  • V pondělí nás navštívili policisté z Chotěboře. Jejich pes se jmenoval Niky. Moc se mi to líbilo. Přijel k nám pán s paní. Fena byla černobílá. Říkali nám, že se neubližuje zvířátkům. Hanička Z., 2. r.
K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více