Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Pochvala základní škole

2.7.2012

Pane starosto,

ráda bych touto cestou pochválila žáky z vaší školy a jejich učitelku. Tento týden od pondělí do středy pobývaly děti ze čtvrté a páté třídy vaší školy spolu s paní učitelkou Dášou Losenickou na našem pracovišti ve Žďárských vrších.

Byla jsem tam s nimi a byl to pro mne pěkný zážitek a hlavně ujištění se o tom, že s českým školstvím to není tak zlé, jak se píše a říká. Přesto, že je vaše škola malá a děti se učí malotřídním způsobem, dokáže paní učitelka vyrovnat tento handicap skvěle. Bylo nádherné poslouchat jejich večerní rekapitulaci dne: to jak žáci reagovali, jaké podněty dostávali a jak si všichni báječně rozuměli. Pod dobrým vedením paní učitelky byly děti do všeho zapálené, i ty méně zdatné dokázala přesvědčit, že každá práce má smysl.

K nám na Chaloupky jezdí spíše nadšení učitelé, takže jsme zvyklí, že jejich přístup k dětem je odlišný od běžných pedagogů. Ale paní Losenická převyšuje svým vztahem k dětem většinu z nich. U Vás v Oudoleni se žákům musí ve škole žít báječně. Individuální přístup, laskavost, porozumění a nezištnost, to všechno jim paní učitelka dává.

Děti se jí snaží oplácet stejnou měrou. Jsou schopné spolupráce i samostatnosti a velmi jsem na nich oceňovala také skromnost, což se dneska nevidí. Hezky se nám s nimi pracovalo.

Přeji Vám hodně takových dětí a učitelů Marie Rajnošková, koordinátor pracoviště Krátká

Anketa

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?
5
3

Historie anket

Náhodné foto

PF 2014

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více