Obec Oudoleň
česky english deutsch

 

Recitační soutěž - školní a okrskové kolo

13.3.2017

Začátkem února jsme uspořádali školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnili všichni naši žáci. Každý se naučil básničku, někteří starší vystoupili dokonce i s prózou. Všichni zvládli školní kolo skvěle, jen je škoda, že některé děti v podání lepšího výkonu limituje vada řeči.

Po dlouhém rozvažování porota vybrala vítěze. Do okrskového kola postoupili vítězové z 3. – 5. ročníku – byla to Hanička Zvolánková a Bětuška Zvolánková (3. ročník), Tomáš Benc, Honza Zvolánek, Dana Zelenková (5. ročník).
Postupující se zúčastnili 15. února okrskového kola v Chotěboři, kde se ve velké konkurenci neztratili, ale na postup do okresního kola to nestačilo. I tak jim patří dík za „dobře odvedenou práci“.

Radovat z postupu do dalšího kola se může náš bývalý žák Martin Antl, který obsadil ve 4. kategorii krásné 2. místo. Dařilo se i Jendovi Kubátovi, který skončil ve 3. kategorii na 3. místě. Kateřina Sobotková

Anketa

Blíží se volby do Evropského parlamentu. Půjdete volit?
10
4

Historie anket

Náhodné foto

Šachový turnaj O pohár starostky 2024

Počasí

Počasí

Novinky e-mailem

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zjistit více